Gradonačelnica Niša: Napravićemo akva park u mandatu SNS-a, a moći će da ga koriste svi

Ostavite komentar


  1. Opet će gradonačelnica da poseče zelenilo….bar ga prebaci u centar gde je najviše vozila i zagađenja..

  2. Nemoj da zaboravi da ukloni mobilijar sa deca ne bi uznemiravala goste, kao što je urađeno u Duvaništu da ne bi uznemiravali njene zaposlene koji tu žive.

  3. Ako je u planu da se koristi termalna voda iz Niške banje,neostvarivo.
    Zbog Radona,radioaktivnog elementa koji voda sadrži dozvoljen je najduži boravak od 30 minuta

  4. Napravićemo akva park za vreme Sns-a,moci ce da ga koriste svi. Šta je teta htela da kaže????

  5. Zakrpite najpre puteve, napravite trotoare prema skolama, posebno u opstini Niska Banja, obnovite skole, pa tek onda akva park. Malo ste pobrkali redosled ili sakupljate poene pred izbore.

Ostavite komentar


Ekonomija

Naslovna strana

Naslovna strana za 22. jun 2026
Galerija

Pretplati se i postani deo Kluba čitalaca Danasa

Klub čitalaca Danasa je zajednica pretplatnika na dnevni list Danas kojima je, pored ekskluzivnog pristupa novinama u PDF formatu veče pre nego što se štampano izdanje nađe na trafikama, dostupna i celokupna arhiva lista onlajn. Članska kartica obezbeđuje i preko 50 popusta naših partnera, kao i pozivnice za naše događaje i akcije.