Vlada Srbije donela novu odluku u vezi sa akcizama na gorivo

  1. Cena nafte je u padu mesecima, a kod nas cene su najvise u regionu jer drzava samo ume da otima. Privredu su nam unistili. Znaci samo punjenje budzeta od akciza i pdv-a.

  2. Odlicno , gorivo je u okruzenju jeftinije nego u Srbiji znaci ili niste smanjivali akcize ili popunjavate prazan budjelar … kako god ako povisite 20 posto istog momenta imate hiper inflaciju a strani prevoznici ima da nas obidju u sirokom luku …. usput barel je pojeftinio !

  3. U R.Srpskoj nafta 2.92 km (178din.), o cemu mi pricamo i ko nas vise laze. Kao da dobijamo sirovinu sa Marsa.

  4. Ja zivim u Svajcarskoj o tamo je cena benzina Israel kao i Srbiji samo sto je tamo plata od 3 do 6 hiljada franaka..po meni nije normalno da je benzin ovoliko skup u Srbiji

Ostavite komentar


Ekonomija

Naslovna strana

Naslovna strana za 22. jun 2026
Galerija

Pretplati se i postani deo Kluba čitalaca Danasa

Klub čitalaca Danasa je zajednica pretplatnika na dnevni list Danas kojima je, pored ekskluzivnog pristupa novinama u PDF formatu veče pre nego što se štampano izdanje nađe na trafikama, dostupna i celokupna arhiva lista onlajn. Članska kartica obezbeđuje i preko 50 popusta naših partnera, kao i pozivnice za naše događaje i akcije.