Ekonomija • danas 10:39
Naslovna strana za 24. jun 2026
GalerijaKlub čitalaca Danasa je zajednica pretplatnika na dnevni list Danas kojima je, pored ekskluzivnog pristupa novinama u PDF formatu veče pre nego što se štampano izdanje nađe na trafikama, dostupna i celokupna arhiva lista onlajn. Članska kartica obezbeđuje i preko 50 popusta naših partnera, kao i pozivnice za naše događaje i akcije.
Zašto niste štedeli tih 100 mil/mesečno u poslednjih 15 g.?
Pa zali se saveznicima jevrejima, njihove ratove placamo.
Smanjenjem cena poveca ce se prodaja pa vam to dodje na isto ne gubi se tu mnogo a i ljudi ce kupovati vise tako da drzsvni briznik ne mora da brine.Zarade od goriva i cigareta su enormne .
pa da predsednik nije landarao po belom svetu privstnim avionom bilo bi para u budjetu
Koliko je budžet dobijao mesečno dok je cela Evropa sipala za, kroz dinare gledano, 155, a mi za 195?
Za građane je bolno već 13,5 godina. Kad kaže, bolno po Srbiju, misli na SSns.
Nije isto kada se 100 dinara u cugu umanji 60% (dobije se 40 dinara), i kada se prvo smanji za 20% (na 80 dinara) pa se tih 80 dinara umanji 40% (dobije se 48 dinara). Samo kazem…
Sto je do sda niste skidali 60%
Pa kako onda opet najskuplje gorivo.
Ne gubi država nego ti i tvoji banditi .Kako je u Bosni opete jeftinije gorivo.Lopino i mafijašu.
Ne a biti za sendvicare para a gorivo skulje svKe nedelje kako.mora nekako da se plare ljudi kojiodlaze na mitinge .sramota najskuplje vorivo do sad u nazad 13,14godina a akciza u popin dzep ,nist ti ne verujemo nista navikli smo da non stop lazes pa ako i sad rekao jednu istinu sigurno je lazna istina.hoce da bude zrtva pred glasanje.
Ovaj stvarno misli da se kopčamo na leđima. Novac iz buđeta bi se morao trošiti namenski a kada bi to bilo po zakonu bez korupcije i rasipanja onda nebi niti trebale tolike akcize i takse na sve i svja. Uostalom otkuda da to zna čovek koji nije u životu pošteno ni jedan dinar zaradio. A koliko ima…???
Pa otkažu besmislene projekte,ekspo i stadion i eto ti uštede od 20 milijardi.
Ne sekiras se ti zbog naroda,vec sto su ti mogucnosti pljackanja umanjene. Ko nas kleo nije dangubio.