Politika • 13.04.2026. 20:58
Naslovna strana za 24. jun 2026
GalerijaKlub čitalaca Danasa je zajednica pretplatnika na dnevni list Danas kojima je, pored ekskluzivnog pristupa novinama u PDF formatu veče pre nego što se štampano izdanje nađe na trafikama, dostupna i celokupna arhiva lista onlajn. Članska kartica obezbeđuje i preko 50 popusta naših partnera, kao i pozivnice za naše događaje i akcije.
Novitet u programu bi mogli biti leteći brodovi, to još nije bilo u programima
Blagi Bože, koliko taj čovek nema dodira sa stvarnošću? Pa, več i to je doviljan razlog da živimo na dnu političkog, društvenog, kulturnog i ukupnog života. Nikada u istoriji Srbije nije bilo da duže od godinu dana traje očigledno nezadovoqstvo građana vlašću. Svakoj vlasti s bar malo obraza to bi bila jasna poruka. U Srbiji je već sve rastureno do bola za samo četraest godina. I jedino što sada ostaje jeste dugo obnavljanje rasturenog. Ovaj čovek ne vidi ono što je jano kao dan – da je Srbija politički, društveno, kulturno i u svakom pogledu devastirana kako nikada ni približno nije bila devastirana. I iza „pet vekova pod Turcima“ ostale su neke vrednosti, a iza sadašnje vlasti ostaje samo čemer. Najmanje pedeset godina trebaće da se stvari bar donekle privedu podnošljivima. Blagi Bože, za žaljenje su oni koji to ne vide ili nemaju odgovornosti da to priznaju.
A sta navedeni ima da kaze na to sto je Srbija medju tri najsiromasnije drzave u Evropi i na dnu gotovo u svemu.Nikad Srbija nije bila razorenija nego danas kad je neuredjena pravna drzava u kojoj se navedeni pita za sve i odlucuje o svemu.
Ako izgubite izbore(ne ispere da ih pokradete)Srbija će procvetati!
Deca će nam odtatii svojoj zemlji
Reče čovek za čiju partiju je satni mehanizam kvantna mehanika…
Au
Necete izgubiti izbore jer ste spucali 5 milki$ da bi kupili penzionere i socijalu u tim krajevima .Spavaj lagano Predsednice i nadamo se da imas lose snove…
Trla baba lan, da joj se ostvari san,
Ja sve znam ,ja sve mogu,ja sam najbolji, ja ,ja ,i opet ja..
Evo ga kao i Orban isto pricaju samo diktatori
Kako ce da glasa poljoprivrednik koji plaća PIO doprinose a ima 2 hektara a kako će da glasa tajkun koji placa PIO doprinose a ima 20 hektara?
Довољно је разорено за њихово време. То најбоље знају људи који тамо живе. Брине тај болесни страх ог губљења власти, макар и сам пелцер на локалу. А са друге стране и разумљив је страх. Губљење власти би значило и отварање тајних корупционашких уговора на свим нивоима, покретање поступака за лоповлук. Ипак њихов патриотизам и бригу о Србији се на крају своди на новац и некретнине, а и страх пред букагијама и решеткама.
Па коме је дато да управља Србијом од 2012. И шта ти управитељи урадише са Србијом од поменуте године. Само храбро до СЛОБОДЕ -ПУМПАЈ
Ljudi ne nasedajte na ove prljave laži, oslobodite se, glasajte za studente i za budućnost
Страшно шта овај човек себи допушта! Дијагноза Ф.
Pomagajte, posle mene potop!
Ja kad širim strah i paniku
Biće razorene tvojim delovanjem svih podrepaških firmi iz državnog aparata,biće razorene ali SLOBODNE
Isto ovako i Miloševic pricao -nista nije slagao jer ce da obustavi pare iz budžets tim opstinama – neostvareni vodja navijača bio i ostao i NIKAD NISTA VISE – izdajnik Kosova
Srbija će živnuti, SNS se treba rasturiti
Ako ne pobjedi SNS potop.
…јер,нико као ја.
Ja znam da ce bit ubedljiva pobeda za koga glazat za ove sto mrze svoju zemljuu
on sebe poistovećuje sa Srbijom. Srbija je on!
To više niko nej.. va, pa ni gomila tvojih. Nego jel si asvaltirao i po neku štalu!?
U Opštini Senta vladaju SNS i DZVM. Senta koja je bila napredan grad sa preko 30 000 stanovnika, pretvorena je u selo sa 9500 stanovnika, pust grad. Kada si obilazio sever Vojvodine samo si prošao preko periferije grada i pobegao prema Adi i Bečeju, nisi smeo ni da svratiš u Sentu. Bukvalno sahranilki Sentu kao grad.
Takvu taktiku imas za naivne !
Da ne krades izbore svugde bi izgubio.
Jesi li zvao Si dji Pinga da sredi zagadjenje u Boru. Kako si jadan i smesan. Ha, ha , ha …
Vera
Te opstine su već razorene, primer Bela Palanka, gde je unisteno sve sto je moglo. Opstina, sa najvećim brojem doktora nauka, toliko obrazovanog sveta, svi su otisli ili oterani. Opstina gde nista ne funkcionise, gde deca posle osnovne škole odlaze samo sa jednom željom da više se nikada ne vrate.Stopa mortaliteta ogromna, posao imaju samo lokalni pogrebnici i popovi. Inspekcije iz ove devastirane opstine ne izbijaju. Lokalnu vlast nije briga za ljude, vazno da su njihove pozicije sigurne.
Увек важи правило : Не слушај човека шта прича већ шта ради.
Sram da ga bude!!! Jednom radikal, zauvek radikal.
Nesta prijatelja(botova).
Daj Bože, izgubiće SNS mafija bar za 1%
Srbija bez AV i sns je Srbija koju pošteni Srbi zele
Da li to znaci da tamo gde izgubite neće dobijati sredstva koja inače dobijaju za potrebe opstine već ćete to ukinuti ili imate mišljenje da ti ljudi neznaju da vode opstinu. Izvinjavam se ako nisam u pravu ali liči na to da niko drugi ne zna posao osim vas. Blago nama sa svima vama
Pa hajde da i to probamo, ionako smo na dnu pa cemo ti javiti kako je u zlatnom dobu. Mozes malo iz opozicije da posmatras. Moze?
Neka objasni on nama cemu ne zakoniti otkazi u javnim preduzecima,aneksi itd na konkretno teritoriji opstine Bajina Basta,odakle vise batinasa nego stanovnika i da ne pricamo dalje ako je sce legitimno i ako se bore za buducnost,dok druga strana bez skole vrsi visoke funkcije u istim tim preduzecima,targetira ljude samo sto drugacije misle.Ovakva sramota i bahatost nije vidjena nikad u zadnjih 50godina