Kada bi im Vučić naredio, poslanici SNS bi izglasali da je zemlja ravna ploča: O izjavi Brnabić da opozicija u parlamentu vodi rijaliti politiku

  1. Da li Srbi uopšte hoće,mogu da prihvate šta su i gde su koreni ovih „Vlastodržaca“ to traje već 85.g,Staljinizam-Ozna-udba…ako se malo dublje udubite u profile tih jezivih ne-ljudi „krvlju su došli na vlast…“ trebaće Srbima mnogo hrabrosti i sreće da ovakvu Vlast promene ne viđenu u istoriji Srbije, nasilnike, lažove, lopove opake ljude i smeste u zatvore. Poseduju patološku sposobnosti da „inverziraju“ izvrću sve…

  2. Ova vlast pre svega sprovodi psihicko.nasilje.s akcentom na Beograd i Beogradjane……. Odgovarace!

  3. Kada bi poslanici osvestili da su njihova tela antene shvatili bi da se prostor čisti. Otpor uvek stvara nelagodnost što znači da umesto da se neka izlaganja otpuste ona se osudjuju i tolikom količinom energijom koju dobijaju oni zapravo jačaju. Otsustvom otpora i delovanjem bez besa i srdžbe, normalizuje se klima i prepoznat će se novi ljudi koji su uvek bili prisutni ali ne i vidljivi.
    Tada dolazi do korekcije smera.

  4. Kako je nije sramota! Vučićev rijaliti sa Ćacilendom odmah prekoputa Skupštine je zeška sramota za Srbiju. Ne bi me čudilo da mu kosovski Albanci uruče orden.

  5. Pa kad vidimo Jovanov,Brnabic,Mrdicu,Natasa Jovanovic,Risticevic I ostali Koji imaju 8 razreda osnovne I ostale kupljene diplome sve je jasno ko Dan.A I kucno vaspitanje je za diskusiju

Ostavite komentar


Politika

Naslovna strana

Naslovna strana za 22. jun 2026
Galerija

Pretplati se i postani deo Kluba čitalaca Danasa

Klub čitalaca Danasa je zajednica pretplatnika na dnevni list Danas kojima je, pored ekskluzivnog pristupa novinama u PDF formatu veče pre nego što se štampano izdanje nađe na trafikama, dostupna i celokupna arhiva lista onlajn. Članska kartica obezbeđuje i preko 50 popusta naših partnera, kao i pozivnice za naše događaje i akcije.