„SNS na 46,4, studentska lista na 28,7 odsto“: Objavio je Faktor plus

Ostavite komentar


  1. Ma da….
    SNS će vladati večno a verovatno i posle toga.

  2. Hahaha , ovi kao ipsos , koji rece na lokalnim , da studenti imaju podrsku 8%

  3. I ja sam istražio preferencije građana Srbije na predstojećim izborima na uzorku od 2026 ispitanika. Studentska lista 53,4%, koalicija oko SNS 33,3%, EU opozicija 9%, ostalo manjinske liste. I šta sad?

  4. I jos kada budete na moru kada se raspisu izbori.A verujte da ima keca u rukavu koji ceka da pusti dan dva pred izbore koji ce prevagnuti na njegovu stranu debelo!
    A onda cemo vas dinstati za sve sto ste radili protiv Srbije!

  5. koce normalan ko ima posao i porodicu da da i stavi svoju porodicu na rulet nekih klinaca koji nisu zaradili jedan dinar a vama ce da obezbede lagodan zivot posle izbora ce biti CEDO NEMOJ DA ME ZENIS

  6. Опет иста мантра која се понавља од 2000-те године.Крађа,гласали умрли,гласали фантомски бирачи идт.Све у дисциплини која нам најбоље иде теорија завере.Господо,ако мислите или мислимо да победимо,дигните д..е из фотеље,пут под ноге па на терен и убедите нас или њих да гласамо за вас или њих.Они су сваки дан на терену,раде са народом и шта очекујете?Да вам -нама поклоне победу.Срби јесу кратког памћења али на овакав начин сте пробудили оно у чему смо најбољи а то је инат.Унапред тврдње да се краде или ко зна какви разлози су само тражење алибија за свој нерад.Дати власт издржаваним лицима која још ни школе нису завршила а о политичком раду и искуству да не говорим је сулудо и мазохистички.Хајде сад оплетите по коментару и напишите да сам ботина.То вам је једина истина која и мене боли.А ови који коментаришу из братских нам република поручујем да погледају у своје двориште осим ако нису плаћени па могу да их оправдам.

  7. Pa ako je tako, dajte da Vucic odmah objavi rezultate izbora ? Sta se ceka? Sta ce nam izbori koj moj? Meni i onako nisu potrebni jer mi je objasnjeno kako se menjaju originalni dzakovi i spiskovi za vec napunjene dzakove.

  8. Sad nek studenti plate Faktor Plus istrazivanje, bice njima +12pp … nije pouzadana ova agencija, Ipsos je pouzdaniji mada su i njih sns unajmljivali … Faktor voli da poveca na gornju granicu Vucica o ostale da smanji … to vam dodje na realno…

    Opet deluje opozicioni blok da se samo raspodelio na studente i opoziciju, kao da nema novih biraca

  9. Ključ je da istraživanje javnog mnjenja nije “čista fotografija stvarnosti”, nego rezultat izbora koje istraživač pravi.

  10. A ja cu bas pozivatima da kazem za koga cu da glasam, pa da natovarim sebi bedu na vrat.
    Na pitanje „koliku ocenu dajete Predsedniku Vucicu na njegov rad, od 1-10?“ moj odgovor je vec 10 godina „najmanje 12“
    Bas Sam za statostiku

  11. SPS 5%, Nestorović 3%, Kreni promeni 2%, a KP podržava studentsku listu. Gde su manjine.. Ovako mogu i ja da predviđam.

  12. Svi znaju da on nema podršku ni dvadeset posto vidi se to po njegovim skupovima nemože da skupi 200.000.hiljada ljudi čak ni kupovinom glasova.

  13. Zasto je pala nadstresnica i ko je odogovaran? Je l to sto nema odgovornih za smrt ljudi i dece nasa Srbija?

  14. Zasto Ipsos ne pita gradjane ko je odgovoran za pogibiju ljudi i dece kada je pala nadstresnica? Koliko procenata misli da to nema veze s aktuelnim rezimom? Koliko ljudi misli da nam je EXPO prioritet? Koliko procenata misli da zivimo u zlatnom dobu i da nam je standard odlican? Zasto se Ipsos bavi samo time koliko ljudi ce glasati za SNS?

  15. Ko uopšte plaća ove lažne agencije? Verovatno opet svi mi iz budžeta. Studenti su na oko 52% i ne mogu ispod toga. SNS sa SPS i radikalima na oko 30%. Ne može im ni kontrolisana opozicija pomoći.

  16. Pa imamo dogovor…ko god da te nazove glasaš za sns…A kad dodju izbori zna se
    STUDENTI POBEDJUJU

  17. O verodostojnosti ovog „istrazivanja“ dovoljno govori cinjenica da je rezultate prvo objavio kukAVica.Narucio,platio,objavio.

  18. Bice da se stvarni procenti bas obrnuti, ali ocigledno vazi ona „Vezi konja gde di gazda kaze“.

  19. Drma se korpa kod piculića,pad će da bidne strašan!!!

  20. Kad već pobeđuje neka raspiše izbore,ali s obzirom da sve lažira i ovo mulja.

  21. I ja sam obavio istraživanje, pa ga objavite:
    – studenti 70%
    – prava opozicija 15%
    – SNS i podguzne muve 10%
    – neopredeljeni 4%
    – desnica 1%

  22. Kgb…a koji dinar su ovo zaradili? 35g u politici, i od toga žive bahato i bogato. I neće studenti da vladaju več institucije i pošteni Srbi u njima. A to vas najviše plaši. Pošteni se raduju tom raspletu.

  23. Malo sutra Nazadnjaci pardon Naprednjaci su dobili taj procenat.Unazadili su drzavu pa nema sansi da imaju toliku podrsku.Podrska studentima i proevropskoj opoziciji.

Ostavite komentar


Politika

Vlast stvara alibi za eventualnu zabranu opozicionih i studentskih organizacija: Kako se zvučni top transformisao u propagandni top? 5

Vlast stvara alibi za eventualnu zabranu opozicionih i studentskih organizacija: Kako se zvučni top transformisao u propagandni top?

"Ima mnogo razloga zašto se nova verzija priče o “zvučnom topu” emituje iz svih propagandnih sredstava. Jedan od ciljeva je da se promeni negativna slika režima koja je vrlo brzo obišla svet. Potom, da se diskredituju studenti i građani koji protestuju i da se sve ono što je radio režim pripiše onima koji ga najviše ugrožavaju -studentima. Osim toga vlast želi da stvori atmosferu vanrednog stanja, zastraši javnost i obezbedi alibi za eventualnu zabranu delovanja opozicionih i studentskih organizacija".

Naslovna strana

Naslovna strana za 22. jun 2026
Galerija

Pretplati se i postani deo Kluba čitalaca Danasa

Klub čitalaca Danasa je zajednica pretplatnika na dnevni list Danas kojima je, pored ekskluzivnog pristupa novinama u PDF formatu veče pre nego što se štampano izdanje nađe na trafikama, dostupna i celokupna arhiva lista onlajn. Članska kartica obezbeđuje i preko 50 popusta naših partnera, kao i pozivnice za naše događaje i akcije.