Politika • 22.06.2026. 14:57
Naslovna strana za 24. jun 2026
GalerijaKlub čitalaca Danasa je zajednica pretplatnika na dnevni list Danas kojima je, pored ekskluzivnog pristupa novinama u PDF formatu veče pre nego što se štampano izdanje nađe na trafikama, dostupna i celokupna arhiva lista onlajn. Članska kartica obezbeđuje i preko 50 popusta naših partnera, kao i pozivnice za naše događaje i akcije.
‘Eh’, misli se vucic (ne zasluzuje veliko slovo), ‘kako bi sad bilo dobro da nisam upotrebio zvucni top 15. marta“…“hmm… pa ako kazem da nisam, to onda znaci i da kad moji mediji objave – onda i nisam koristio!!! Bas sam ja pametan dasa!“
Ova izjava ovog lažova ne zaslužuje ni pristojan komentar! Naravno, da je bio zvučni top!
Pa ti od mrznje zivis.
Takav si.
Laže i ne trepne,totalni bolesnik.Još ima noćne more od Slavije.
Ovaj je trso skroz.
Stavio bi ja vas sve ispred zvučnog topa pa opalio, da vidim da li bi se čudno mrdala levo, desno i da li bi posle tvrdili da nije upotrebljen.
Patološki lažov.
„dokazano je da zvučnog topa nije bilo.“
Kod Prvorođenog važi pravilo, ako događaj nije objavljen u njegovim medijima, on se nije ni dogodio. To kod njega važi i za Korasovu smrt, rekonstrukciiju nadstrešnice u NS, zvučni top i za mnoge druge događaje, da ih ne nabrajam, jer bi mi trebalo puno prostora. Za njega istina nije ista kao za normalne ljude, već pokušava da je zaobiđe u velikom luku. Pri tom zaboravlja da se istina ne može menjati po njegovom ćefu. Ona postoji i ne zavisi od ničije volje i pre ili kasnije, lupiće ga po nosu.
Dokazano je ? Ajde ? Tako ti obraza, casti i morala ?
Koliko mislite Vucicevih bljuvotina da nam servirate danas , cenjeni Danas ?
O zvučnom topu
Ima coveka koji umeju vesto da lazu pa slusalac pomisli da je istina ali ovaj to radi tako grubo da verujem da vise i sam sebi ne veruje u ono sto prica. Mozda ima onih kojima svak njegova slatkorecivost udje na jedno,izadje na drugo uvo ali ima i onih koji zadrzavaju imformacije na tom putu. Kako moze da kaze da nije vredjao opoziciju,vredjao je sav narod,mladost ove drzave koja ne misli kao on,nije uspeo miting sa 300-400.000 ljudi,najveci ikada odrzan a njegovi sa prinudno dovedenih 15-20000 ljudi je uspeh,cirkusko naselje u centru Beograda je uspeh,kriminalci na visokim polozajima je uspeh i jos mnogo toga. Nemoze se osporiti i uspesna izgradnja infrastrukture,zaposljavanja i sl.ali svi ti uspesi dobijaju bledu senku kada se zna da su iskorisceni za pljacku drzave i naroda korupcijama koja ih prati i cenama znatno visim od realnih a sve to sumnjivog kvaliteta. Nakon izbora saznace se prava istina o svim projektima,koroni i mnogo toga jer STUDENTI POBEDJUJU !!!!!
Tako je. Niko nije pokrio usi i razmicu se po sredini a ne beze napred. To se zove Meksicki talas.
Nije bilo „topa“. U grane drveća bez lišća je ušao neki duh i zamahao. Krajnje jednostavno i racionalno.
Kako može da ga grize savest zbog upotrebe zvučnog topa, kad on savesti i nema. Zato svakoga dana sve više i više laže i laže i laže… sopstveni narod. Nema njemu pomoći. Pogubio se, načisto.
Sve što je rekao sve je slagao, kao i svaki put.
Viš ti to kako su pakosni ljudi glumili i pomerali se da izgleda kao da je topa bilo, a ni je ga bilo, ccc.
Dosta lazi o zvucnim topovima !!!!!
Nepomnikom nikad nije dosadno da laze narod Srbije !!!!!!
Primer policije je Dacic koji se upleo sam u svoje lazi o zvucnim topovima !!!!
Da Vucic zeli dobro narodu Srbije ne bi
slao kriminalace na ulici i da gaze svoj narod Srbije !!!??