Predsednički kandidat Srpske napredne stranke (SNS) Tomislav Nikolić izjavio je danas da neće odustati od učešća u drugom krugu izbora 20. maja i najavio da će ukoliko postane predsednik zahtevati punu istragu o tome šta se desilo na izborima.

„Neću odustati zbog svih tih mladih ljudi koji su protestvovali zbog izborne prevare. Zbog ovih mladih ljudi nastavichu borbu do kraja. Neću dozvoliti da korumpirana stranka ostane na vlasti. Posle moje

pobede 20. maja, zahtevaću punu istragu svega što se desilo na izborima, jer građani moraju da znaju istinu i pravda mora biti zadovoljena“, izjavio je Nikolić u Kikindi, a prenosi SNS.

Nikolić je dodao da SNS mora da nastavi borbu i da porazi aktuelnu vlast.

„Moramo poraziti korumpiranu partijsku državu Borisa Tadića i vratiti čast mladim ljudima. Dakle, nastavichu borbu i pobediću 20. maja“, rekao je Nikolić, koji je danas posetio i Zrenjanin.

Kandidat SNS-a je ocenio da vladajuće stranke obmanjuju građane da je u Srbiji sve sjajno i dobro i da to uspevaju pomoću medijskih manipulacija, cenzure i kradje glasova na izborima.

„Ako Srbija nastavi ovim putem, za nekoliko godina ništa neće ostati. Zemlja će biti uništena“, poručio je Nikolić.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.

Komentari