Srbija ima novu političku stranku, vodi je poznata ličnost

Ostavite komentar


  1. Auu samo je ovaj lažnjak nedostajaoValjda je građanima jasno da je ovo prevara .

  2. Draga Srbijo i srpska vojsko, ja bi vas vodila, da imam državljanstvo (kojeg nemam nažalost). MOGU, ZNAM, DA MOGU, INTELEKTUALNO I EMOTIVNO, i želim. Verovatno šanse nemam kod vas. NISAM U STRANCI NIKAKVOJ jer mi to vređa inteligenciju!!!! :-) Srpkinja.

  3. Kako je krenulo drzava Srbija je na putu da ima vise stranaka od stanovnika.Sudeci po clanovima nova stranka je mogla da se nazove stranka dedova.A dede i babe koji su verni glasaci Srpske Nazadne Stranke su krivi sto je drzava u haosu i na dnu skoro u svemu.

  4. Ovo je novo izdanje onog Preletacevica Belog. Vucicev covek za specijalne operacije kad treba obmanuti gradjane.

  5. Neka im je sa srećom i neka traju barem malo više od Miličinih Zavetnika!

  6. – млад и перспективан. Треба га подржати!

  7. Opet ništa za inženjere, tehnicare, poljoprivrednike, zanatlije…..pa ko će da stvara proizvod, ostvaruje dobit i vraća dugove? Ove struke ne mogu.

  8. Ovog ili ovo treba zaobici u velikom luku….kao i Milica Zavetnica jos jedno kukavicije jaje proizvedeno u kuhinji AV….

  9. Ko posle svega ovome da glas, taj nije uračunljiv i poslovno sposoban, treba mu staratelj.

  10. On je nova nada Srbije. A jel ce isto sve pare da uzima za sebe a clanovima stranke nista kao do sada. Mogao bi da bude i turisticki vodic za soping ture do Trsta.

  11. Za ovog šarlatana vise necu glasati, manipulator i lazov kao i svi ostali

  12. Основан још један подскуп,верујућих, главног скупу, љубитеља “ лаке лове из буџета“.
    Политички програм је заједнички : ко је луд ради,МИ снаја народа ‘оћемо свој део лове из буџета- умемо и ми да лапрдамо и млатимо празну сламу као владајући.

  13. Stiže ,,pomoć“ vlastima – što više stranaka, to lakše za Vučića !

  14. To su sve vucicevi trojanski konji. Tako i nikako drugacije. Zar ste toliko naivni i tolike ovce ?

  15. Još jedna u nizu proruskih antisrpskih izdajničkih stranaka. Treba im podhitno zabraniti rad i proterati ih iz zemlje.

  16. Znači on je taj ubačeni elemenat, što bi rekao Milenko Zablaćanski

  17. Trojanski konj iz Obrenovca, na putu za COVID šoping u Milano.

  18. To je nova snaga…Mlad zdrav pun energije,volje elana…A i narod ga obozava…Hahaha…Boze pomozi nam…

  19. Znači da se u taj lik prodao Vučiću. Sramota! Cilj je da razvodne glasačke liste i privuku tupavi glasači na štetu studentskog pokreta. Ova vest vam nije bila potrebna ako ste nezavisni medij i ne radite za don Oskara.

  20. Komentatori, vi ste svi obmanuti, ali ne od Nestorovica, vec od vaseg ‘idola’… Neivni ste i glupi, zato je Srbija ovakva kakva je, zbog vas!!!

  21. ljudi ograničenih mentalnih dposobnosti, neobrazovani, polupismeni i budale su svuda pravilno rasporedjeni. Takav krem društva će verovatno glasati i za ovog Vučićevog Velikog kombinatora koji je ne znam čime zadužio Srbiju.

  22. Cista politicka manipulacija za uzimanje dela glasackih listica za SNS. Moze se nazvati ZAVETNIK br2. No passaran!

  23. Meni ovaj prevrtljivi čovek ne uliva ni 1% poverenja da bi išta uradio bolje za Srbiju nego za svoj džep

  24. Ova je najsmesnija politicka varalica na svetu. Zene idute u Milano. Samo nemjte da glasate za ovu politicko kzluka icje jaje

  25. Samo nam je još on nedostajao. Profesionalno ostvaren i stručan čovek. Privatno, vickasti teoretičar zavera. Genijalno. Šta bi moglo tu da krene naopako?

  26. AU,JA CU REGISTROVATO STRANKU ,,STOGODISNJACI,, ZIVI ILI MRTVI

  27. Joooj na „sta“ smo mi spali !?? Od onakvih intelektualnih i moralnih velicina,u vreme ponovnog uvodjenja visestranacja u Srbiji,na ove sarlatane (politicke,da budem korektan) !!!!!

  28. Vučićev bot!
    Za početak, ovom neodgovornom liku prvo mora da se oduzme licenca lekara!

  29. Narode,kloni se stogodišnja i okreni mladosti.Mladost je svjetlo Srbije(iako ju stari kvare).Nestorović i slično vraćaju Srbiju u 13-gi vijeka..Odnosno vraćaju…

  30. Aman, ljudi, sta vam je puklo u glavi? Znam da nećete objaviti ovaj komentar, ali pitam i vas da li ste pri sebi.

  31. vidim po komentarima
    nova milica prevrtljivica
    trojanski konj
    vučićev bot
    da su komentatori normalni i da ima nade za našu Srbiju. a ko da glas ovome vućićevom projektu radi za vučića .

  32. Jasno su se potpisali na poslednjim izborima. A pečatirao je onaj lik, koji kada je video rezultate, ushićeno je uzviknuo: „Jao, ala ću da izvučem lovu!“ Znači, još jedan Vučićev satelit koji služi zamajavanju naroda.

  33. Sve možete da mu osporite, Milano, politiku, svađu ali nikako ne potcenjuje B.N. kao doktora.
    Da li je iko od vas bio u prilici da priča sa roditeljima čiju je decu izlečio?
    E ti ljudi će uvek glasati za njega, o njemu pričaju kao o živom svecu. Zato pre davanja bilo kakvog komentara, prvo saznajte o kome pišete.
    I izbori su slobodni, glasajte za koga god hoćete, samo nemojte da vređate ljude.

  34. Podrepaška stranka sns,zbog dobrog rezultata na prošlim izborima vučić će se osloniti na njih u slučaju da mu treba koji procenat da se održi na vlasti na nadolazećim izborima.

  35. Ovaj je slao žene u leglo epidemije, kao da nikada nije položio lekarsku zakletvu.
    Tako i sada.
    Ništa mu ne verujem.
    Gori je od onih što javno podržavaju vlast, jer je podmukao i zloupotrebljava titulu lekara, da odvuče glasove.

  36. Ništa lično ali opet BG, stranka. Samo stranke iz UNUTRAŠNJOSTi i Vojvodine mada i one idu u koalicije sa rasipnik om. Doktor Milić iz Niša jedino svoj i na pravom putu.

  37. ..AV..stvaranje flash opozicionih stranka..se I na Ovoj taktici odrzava na vlasti..primer Milice lazljivice I ostalih preletaca..Netreba glasati za laznjaka…studentska lista je jedina koja moze pocistiti sns/sps kamarilu..I ostale flash opzicionarne preletace..od kriminala ,korupcije I socijalne nepravde..

  38. Са срећом али пођите мало и по Србији има доста да се ради .Са најлепшим жељама ваш гласач увек.

  39. Lepo nas je prevario. Ako nas prevari još jednom, videĉemo da je veliki prevarant.

  40. džon meklejn ovde samo KGBov DB radi na idejama, zato im i prolaze. citajuci ove komentare KGB- DB u srbiji ima lepu buducnost

  41. Citat iz članka: „Reč je o Mi, snaga naroda Branimira Nestorovića, pokretu koji je na prošlim parlamentarnim i beogradskim izborima napravio iznenađujuće dobar rezultat osvojivši značajan broj poslaničkih i odborničkih mesta.“ Na osnovu svih tih podataka, jasno je da se radi o respektabilnom političaru, i ne razumem uvrede i prezir prema tom Nestoroviću i njegovom političkom pokretu? Ne vidim čak ni sitnicu da je u ovom slučaju prekršen bilo kakav važeći zakon?

  42. Doktore sram Vas bilo, zar nemate ni malo časti i poštenja. Sta ste Vi učili u skoli?

  43. Nismo zaboravili decembar 2023.g tako da su ovi u žargonu ,, ispušena lula“ čiji je jedini cilj da se uglave kao odbornici u skupštini.Žalosno da se jedan renomirani lekar pod stare dane ovako ponaša.

  44. Још једна странка у Србји ? Види се да народ од 1990 године није ништа научио, баш ништа. Није снага у 20 разних странака недо у пет јединствених странака,

  45. Proglasite svoju viziju i ne tabanajte gde je ko i za koga.ima sposobnih od integriteta i dajmo im prostor, te da ih cujemo.

  46. Ide trka za najsmesniji virus ikada,dakle retko smesan politicki tim koji se bori da pustosenje Srbije bude jos brze,jace i bolje…

  47. Ovakvi ne mogu svojim radom da naprave profit, a kamoli da vrate dugove. Oteraše one koji go mogu inzenjere, tehničare, zanatlije, poljoprivrednike….iz zemlje.

Ostavite komentar


Politika

Naslovna strana

Naslovna strana za 25. jun 2026
Galerija

Pretplati se i postani deo Kluba čitalaca Danasa

Klub čitalaca Danasa je zajednica pretplatnika na dnevni list Danas kojima je, pored ekskluzivnog pristupa novinama u PDF formatu veče pre nego što se štampano izdanje nađe na trafikama, dostupna i celokupna arhiva lista onlajn. Članska kartica obezbeđuje i preko 50 popusta naših partnera, kao i pozivnice za naše događaje i akcije.