Princ Filip Karađorđević i princeza Danica putuju u Čikago

  1. „Princ naslednik.“ Naslednik čega???
    Naslednik prestola,krune, koje više nema. Srbistan!
    Habsburgovci su vladali 640. godina, potomaka ima par stotina ali nema naslednika krune i prestola, prosto, nema krune nema naslednika.
    U Srbiji ta logika ne važi.
    „Niko nema što Srbin imade.“

  2. BRAVOOOOOOO, za našu i lepu kraljevsku porodicu sve najlepše im želim

  3. Ne mogu četnici bez njihovog kralja.
    A deda od ovog ih i uvalio u nevolju pa su morali da beže u SAD

  4. Ma kakav princ gde mu je presto? Srbija nije kraljevina već 80 god. Kako to ljudi prave budale od sebe i zaslužuju se glupostima. Đinđić nije imao pametnijeg posla nego da Karađorđevićima vrati dvor. A oni su bili feminizirani

    radili kao blagajnik u banci. Jak princ.

Ostavite komentar


Politika

Naslovna strana

Naslovna strana za 22. jun 2026
Galerija

Pretplati se i postani deo Kluba čitalaca Danasa

Klub čitalaca Danasa je zajednica pretplatnika na dnevni list Danas kojima je, pored ekskluzivnog pristupa novinama u PDF formatu veče pre nego što se štampano izdanje nađe na trafikama, dostupna i celokupna arhiva lista onlajn. Članska kartica obezbeđuje i preko 50 popusta naših partnera, kao i pozivnice za naše događaje i akcije.