Vučević (SNS): Sutra u Beogradskoj areni predstavljamo program naših lista za lokalne izbore

Ostavite komentar


  1. .sprecen sam nazalost jer moramo da kopam po kontejnerima da prezivim…sram vas bilo

  2. Kakvi likovi ko iz Alan Forda, pa neverovatno da dovlače ljude na silu da bi pokazali neku svoju silu koju ne da nemaju nego se sapunica koja ih drži na vlasti davno nestala, ali svesni da ih nakon ove vlasti ovakva kakva je čeka dugi odmor u Padinjaku ili Zabeli. Prosto ljudi su mislili da će pljačkom i ovim neoradikalskim metodama razradjenih 90ih da oblikuju ovu bestragiju sa novim ljudima robovima koje dovlače iz raznih siromašnih zemalja, a da će mladi ljudi i dalje napuštati svoju zemlju. U tome su se prevarili, jer su konačno ti mladi ljudi odlučili da ostanu ovde i reše stvar. U tome im samo treba mala pomoć u glasovima i to je to.

  3. Alo zevzeku to su izbori na lokalu. Ti si ne samo promašio zgradu već i ulicu.

  4. Predstavljanje listi za lokalne izbore 29. Marta se predstavljaju u opstinama gde su izbori a ne u Beogradu

  5. Kvisko ćuti.
    Tvoj SNS je veliko zlo koje je snašlo Srbiju. Vi ste družina kriminalaca.

  6. U svim firmama sve živo angažuju, ne verujete sta se dešava. Svaki rukovodilac mora da dovede određeni broj zaposlenih. Ludilo

  7. Морам само да подсетим да је пад Чаушескуа почео на његовом митингу, не на митингу опозиције и студената или не знам чега, већ на скупу који је он организовао. Кад једном његовом чланству и запосленим у јавним предузећима буде досадило да их третира као стоку, да им гази по достојанству, да их вода као мечке, тада ће и његов пад почети- не пре. Мада би и опозиција могла да примени неке тактике саботаже у његовим редовима, да тај процес иницира и поспеши, али им недостаје маште. Или воље.

  8. Sutra ce mozda kisa!? Zato ce Arena biti krcata. Bice preko 20.000 onih koje ce dovesti , sto iz nase galaksije ali i onih sa Andromede!?

  9. ‘oće l’ i Mr Proper junior biti predstavljen na nekoj odgovornoj funkciji u programu, a u budućoj vladi? Mislim, da pojača doživljaj, onako jače, brže, naprednije bolje ;-))!

  10. Da li to govori onaj pametnjaković što nije mogao u Novom Sadu da upiše gimnaziju pa čak ni u svom rođenom mestu?Užas ko nam vodi državu!

  11. Nikako da vidim jedan propagandni spot neke druge stranke ?
    Jel ovo jednopartijski sistem (uređenje) ?
    Čak nema ni (Glj)Ivice ?

  12. Како смо убили 16 људи у новом Саду како смо још боље осигурали Шиптаре на Косову и Метохији,како смо пребијали,вређали Србске студенте,како по плану претварамо Србију у један велики Азил,како се успешно трује флора и фауна у Србији,како добро увозимо све што може Србија да производи. Живела Слобода

  13. Od kako SNS uzeo vlast u Paracin grad je ostao bez vode i uzasno je zapušten jednom recju kao da su termiti preuzeli grad.

  14. „Kao papagaji ponavljaju da je 15 ljudi poginulo, pa mi moramo to sad sve da srušimo. Pa nije istina, pa ne možete da srušite zbog 15 ljudi koji su poginuli. Ni zbog 155, ni zbog 1.555. Ne može Srbija da zaustavi to što smo imali tragediju i da srušimo sopstvenu državu zato što smo izgubili ljudski život“, rekao je Vučević

  15. Ko god u državnom preduzeću nema rešenje za stalni radni odnos, to jest rešenje za radni odnos na neodređeno vreme, već radi na određeno vreme, ucenjen je da ide da ne bi dobio otkaz po isteku ugovora. Ima i onih koji idu iz interesa, jer su na visokim položajima u istim tim preduzećima, ili imaju druge materijalne kiristi, a onih koji idu iz ubeđenja gotovo da i nema i na nivou su statističke greške.

Ostavite komentar


Politika

Naslovna strana

Naslovna strana za 22. jun 2026
Galerija

Pretplati se i postani deo Kluba čitalaca Danasa

Klub čitalaca Danasa je zajednica pretplatnika na dnevni list Danas kojima je, pored ekskluzivnog pristupa novinama u PDF formatu veče pre nego što se štampano izdanje nađe na trafikama, dostupna i celokupna arhiva lista onlajn. Članska kartica obezbeđuje i preko 50 popusta naših partnera, kao i pozivnice za naše događaje i akcije.