Vučić: Ovo su moji poslednji dani kao predsednika, predložiću da se lista za izbore zove „Ujedinjena Srbija“

Ostavite komentar


  1. Jel iskrabana i poslednja fasada i prazna povrsina grafitima? To je izraz ljubavi prema gradu i privatnoj imovini.

  2. Mozda bolje da ti se zove Razjedinjena Srbija, jer si toliku stetu napravio Srbiji da se sledecih 70 godina necemo oporaviti. Da te vise za zivota ne vidimo ni na jednoj funkciji i ako ima pravde i Boga da za sve odgovaras.

  3. Ovaj performans sa sto vecom zastavom su morali da primene jer se time stvara utisak velikog broja ljudi. Otprilike, sto ih manje ima sve vecu i duzu zastavu moraju da kroje. Ovo je zalosno. Dalje, primecujete da je morao da koristi model vasarskog tipa na nekoliko dana, posto vise nije u mogucnosti da organizuje jedan miting, kao studenti sa pola miliona ljudi, u jednom danu a da dodje vise od 25.000 ljudi. Ovo su sve znaci kraja jedne diktature koja vec 14 godina unistava Srbiju.

  4. Видим по коментарима да сте дебили нема више право да се кандидује за преседника

  5. Vašarski doktor koji prodaje „lek za sve“. Sve voli, sve poštuje, sve je izgradio, sve renovirao.. samo nadstrešnicu nije. Niko ne sme da vas bije, samo ćaci smije. Navali narode, još malo pa Srbije nestalo!!!

  6. Iz govora preds. Vucica moze se zakljuciti sledece:
    • U toku septemba ili oktobra on ce podneti ostavku na funkciju preds. Republike Srbije.
    • Istovremeno, njegova vecina poslanika u Skupstini ce usvojiti ostavku sadasnjeg preds. Vlade.
    • Njegova vecina poslanika u Skupstini prihvatice i izglasati predlog da Vucic bude vrsioc duznosti preds. Vlade, do kasnijeg raspisivanja redovnih Parlametarnih izbora.
    • Skupstina ce raspisati termin Izbora za preds. Srbije i zvanicno najaviti ime svog kandidata.
    • Vlada ce dati veliko povecanje penzija najvernijim glasacima, nekoliko nedelja pre zakazanih Preds. izbora.
    • Preds. Vucic je u govoru spomenuo povecanje penzija u decembru.
    • Predsednicki izbori bice odrzani ubrzo posle toga.
    Boza Bogdanovic, dipl. ing. u penziji iz opljackanog, ozracenog i otrovanog kineskog Bora, u kome svakog dana neko umre od raka ili od leukemije

  7. Lepo. Dodaj da je rast kladionica i menjačnica prešao stopu od 500%, da se u prethodnih 14 godina smanjio broj stanovnika za 10% ili preko 550.000, da je razmaženo dete počinilo masakr u osnovnoj školi, a zatim očigledno biće oslobođeno, da je pala nadstrešnica i pobila putnike koji su čekali voz zato što nemaju pare za autobus, a nemaju svoj automobil, dodaj da je i (bilo koja) bolnica sigurno mesto za umiranje – kome zapadne da tamo ode, dodaj da možeš da kupiš presudu u sudu, a možeš dodati i da ludački mediji (da ne imenujem) vrše psihičko nasilje nad građanima. Predaju rudnika, ponižavanje vojske, put kokaina, pelene na traci…da ne spominjem. Milošević je za tebe bio zlato.

  8. Totalni fijasko. Prisutno 60-80000 ljudi gde je ogromna vecina ucenjena radnim mestima I sl. Niko ne aplaudira osim onih lojalista koji po diktatu vicu… Sutra ce se videti prava, normalana, pristojna Srbija bez ucena, organizovanog prevoza, sendvica I pevaljki…

  9. Da Bog da te nase oci nikad vise ne gledale. Ako Srbi imadnu pameti, neces vise nikada maltertirati naciju sa tvojim sizfrenim, agresivnim i podmuklim TV seansama do nesvesti.

  10. Pročitao sam početak:“Ovo su moji poslednji dani“ i pogledao kalendar kad pada 40 dan fešte.

  11. Ostaces upamcen kao ratni huskac s pocetka devedesetih godina proslog veka u najmanju ruku I u poslednjih 14 godina kao jedan od vodja organizovane kriminalne grupe koja je urnisala Srbiju do te mere da se nikad vise nece vratiti u drustvo civilizovanih naroda..

  12. @Ford
    – Što je veća zastava, to je veća ili pljačka ili izdaja ! Sve već vidjeno odavno…Samo ovdašnji indijanci to ne mogu ili ne smeju da shvate…

  13. A zato je asfalt na mestu mitinga bio ne mokar, već tekli potoci od suza prisutnog naroda…. poslednji put… a sad, adio…

  14. „predložiću da se lista za izbore zove „Ujedinjena Srbija“
    – Odličan predlog !
    – A ja predlažem studentima i ostalima sličan „Ujedinjena Srbija protiv SNS zla“.

  15. Imam jedan koristan predlog za tebe Aleksandre, uzmi lopatu i počni da kopaš rupu u kojoj ćeš se sakriti. Jer kad moj napaćeni narod uzme kuku i motiku neznam koliko dugo ćeš se kriti. Iskopaćete i iz najdublje rupe ma gde se sakrio i gadno če naplatiti za sve muke i laži i izdajstava tokom svih ovih godina!
    Neznam dali si čuo najnovije vesti
    STUDENTI POBEĐUJU!

  16. Sa bine to tako lepo zvuči.. U praksi od npr predsednika opština, direktora klinika, domova zdravlja, vrtića, te nadmenih privatnika, itd, ništa od toga… Ništa… Loša privredna praksa, lažne vrednosti, kradeni izbori, mobinzi svuda, razbijanje psihe narodu, korupcija, MITO.. Svi znamo ali nemamo gde i kome dokazati.. Policija, inspekcija, tužilaštvo, pravosuđe.. Strašno.. Partija je svuda ispred normalnog života.. Kadrriranje kadrova.. Državno školstvo je sjajno, privatno nemam reči.. I tako redom..

  17. Predsednik prica ćacima kao deci u zabaviste. Tacno je da su putevi izgradjeni u poslednjih 20-30 godina vise nego do tada,pa nakon drugog sv.rata automobile je moglo izbrojati bukvalno na prste,ko bi isao autoputem,ali setitese za koje vreme ja napravljen auto-put Bratstvo jedinstvo,i to rukama,kordama ,asovima i rucnim kolicima,ne treba sve zaboraviti. Zaposlenost,pa zaposlilo se 500000 ljudi ali koliko je otislo u penziju a koliko u inostranstvo,a koliko nas je manje za 14 godina,logicno je da se smanjila nezaposlenost,ima manje ljudi na zavodu. Vojci svaka cast ali policija,sramota je ponositi se policijom ciji ljudi sa vrha skrivaju zlocine nad ljudima,ucestvuju u ubistvima,kriminalu,cuvanju ljudi izvan zakona,za to je kriva drzava jer stiti kriminalce a ponizava policajce goto svi smo culi kada policija pokusava da zaustavi bahate vozace koji samo otvore prozore auta opsuju policajce,nazovu ih kerovima,i nastave put,ima policajaca koji su u pokusaju da takve privedu pravdi ostajali bez posla. Zato Studenti pobedjuju,to znate i vi ,

  18. Može lista da se zove kako hoćeš i da grebeš i rukama i nogama nećeš imati više od 33% dakle ZBOGOM

  19. Koliko obecanja koja “ ne drze vodu“, koliko ulizivanja narodu , koliko laznih hvalospeva onima koje je „do juce“ nazivao pogrdnim recima..Mucno i jadno..

  20. Ovo su inace Vucicu poslednji dani na vlasti. Srbija je postala totalitarna drzava. Nevjerovatna je propaganda koja se ovih dana sprovodi na gotovo svim medijima u Srbiji. To je ludilo. Ali sve je dzaba. Na izborima ce izgubiti i kandidat SNS za predsjednika i partije SNS i SPS na parlamentarnim izborima

Ostavite komentar


Politika

Naslovna strana

Naslovna strana za 27. i 28. jun 2026
Galerija

Pretplati se i postani deo Kluba čitalaca Danasa

Klub čitalaca Danasa je zajednica pretplatnika na dnevni list Danas kojima je, pored ekskluzivnog pristupa novinama u PDF formatu veče pre nego što se štampano izdanje nađe na trafikama, dostupna i celokupna arhiva lista onlajn. Članska kartica obezbeđuje i preko 50 popusta naših partnera, kao i pozivnice za naše događaje i akcije.