Više od 500 zaposlenih u NIS-u izašlo je u subotu u rafinerijske blokove kako bi učestvovali u volonterskoj radnoj akciji „Gradimo budućnost, čistimo okolinu“.

Pokazujući brigu za okruženje u kome rade, zaposleni iz raznih delova kompanije čistili su staze i ivičnjake, kosili travu, sakupljali sitan otpad, grabuljali lišće, uređivali parkovske površine i sadili cveće. Akcija je održana u rafinerijama u Pančevu i Novom Sadu, a nakon trosatnog posla ostalo je vreme i za druženje.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.

Komentari