Suđenje okrivljenima za paljenje Bajrakli džamije 2004. odloženo je juče zbog toga što okrivljeni Miloš Radisavljević, zvani Kimi, nije izveden pred sud.
Kako je naveo njegov advokat, Radisavljević nije svojevoljno izostao sa pretresa u Prvom osnovnom sudu u Beogradu, već procedura za njegovo izvođenje iz Centralnog zatvora, u kom trenutno služi kaznu, nije odobrena. Ispitivanje svedoka odloženo je za 5. decembar, dok će dokazni video-materijal biti pregledan 29. januara.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.


