Prva utakmica dvadesetog izdanja Svetske lige odbojkaša, biće odigrana 12. juna u Nišu, gde će reprezentacija Srbije dočekati Francusku, saopštio je Odbojkaški savez Srbije.
Nišlije će, pored Francuske, gledati i selekciju Južne Koreje, dok će u Novom Sadu gostovati Argentina. Srbija će po jednu utakmicu sa svim rivalima u grupi B odigrati u beogradskoj dvorani Pionir.
Finalni turnir Svetske lige 2009. biće održan od 22. do 26. jula u Beogradskoj areni.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.


