U Centru za kulturu i sport „Šumice“ danas u 12 časova biće otvorena izložba dečjih radova nastalih u kreativnim radionicama slikarstva, ulja na platnu, ikonopisa, stripa i grafike.

Biće predstavljeno oko 130 eksponata koje će posetioci moći da pogledaju do 29. maja. Učenicima će biti uručeni kompakt-diskovi i bedževi koji su nastali na kreativnim radionicama. Ovu prezentaciju dečjih radova organizuju Prijatelji dece u okviru programa „Beograd deci – deca Beogradu“. U programu je učestvovalo 150 talentovanih i zainteresovanih učenika osnovnih i srednjih škola.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.

Komentari