Ljiljana Jovčić, član Gradskog veća, otvorila je juče u foajeu Starog dvora izložbu dečjih radova „Letnji raspust – moj izbor”.

Izložba je organizovana u sklopu Dečje nedelje. Organizator su Prijatelji dece Beograda, a pokrovitelj Grad Beograd. Na izložbi je predstavljeno oko 300 radova nastalih u kreativnim radionicama slikarstva, ikonopisa, stripa, makramea, batika, keramike, kaligrafije, ručnog tkanja i plesa. Pored toga, predstavljen je i rad u psihološko-pedagoškoj radionici „Sve je lako kad znaš kako” i fotografije iz projekta „Dečji eko-turizam na Kosmaju”. Izložba je otvorena do 11. oktobra, svakog dana od 17 do 19 časova.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.

Komentari