Politika • danas 21:06
INTERVJU Aleksandar Srećković Kubura: Ako Srbija ne krene za pametnom i hrabrom mladosti, zaslužili smo totalno propadanje
Prvak Drame NP govori o kulturi, razorenoj državi i društvu pod okupacijom režima, o studentima i srednjoškolcima kao jedinoj svetlosti....



Kubura,Kubura,zar je moguće da nije “primetio” ko petnaest meseci demonstrira prostakluk,primitivizam ,bezdušje i mržnju prema nesistomišljenicima i gradjanima? Zar se ne seća brloga i smetlißta koje je ta “pametna” mladost ostavljala gde god je bila? Gde se sakrila ta pametna mladost,ako su joj u prvim redovima bili najgori primerci?
Ko u tvojoj kuci donosi odluke, ti ili deca?
Tačno. Ali uz jedan amandman: odavno smo, i kao država i kao narod, zaslužili totalno propadanje kad smo dozvolili da predsednici Srbije budu slobodan i milošević i aleksandar vučić, najveći zlotvori i pljačkaši, ne u novijoj istoriji Srbije, negou istoriji Srbije uopšte!
PRESTANITE DELITI SRBE NA MLADE I NEMLADE!!!! JA IMAM 48 GODINA I OSEĆAM DA HOČU I ŽELIM DA SRBIJU VRATIM SEBI. SRPKINJA
Za botove jedan sendvič sa dva jaja (levo i desno)i naduvan jogurt , pa onda će još obilnije da se proseravaju . A Kuburi jedan veliki i iskren pozdrav i za razliku od naših pametnih lepotančića , ja bih bio nevaspitan i ušao u naše institucije i ološe i bagru uhvatio za uši i odveo na mesto gde zaslužuju . Tu sam , dobrovoljno se prijavljujem , nemam nikakav strah od neljudi , svojim imenom i prezimenom . Mafija samo to zna i priznaje , pa im treba to i servirati
Teodora slazem se sa vama
Nisu problem politicari vec ljudi koji ih biraju i stoje iza njih. Za narod Srbije je kasno. Sve vozove su propustili. I studenti zajedno sa njima. Sad imaju ono sto zasluzuju.
Bravo za ovaj tekst a Bora i ostali botovi: razmislite malo…
Slušajući i gledajući tu pametnu mladost propast nam je zagarantovana.
Mi smo već propali.
Masa Šešeljevom učeniku koji je otkačio Kosovo od Srbije kliče „Aco Srbine!“. Bitange i osuđivani kriminalci u Ćacilendu „brane demokratiju i Srbiju“.
Mladost, školovani, budućnost svake normalne države, ovi odvratni sns botovi i njihov idol nazivaju ustašama. Te mlade bitange gaze bez kazne automobila, bitange pod kapuljačama ih prebijaju, uz saradnju ili ćutanje policije. Režimske medijske trovačnice danonoćno zasipaju narod nemoralom i prostaklukom.
Botinama koji parazitiraju na budžetu, ako školovana mladost pobedi, jeste zagarantovana propast.
Pitanje za ovih par botova ovde- da li ste prirodno glupi ili to uz talenat postižete i upornim treniranjem?
Poruka za ljude obolele virusom izuzetnošću, prestanite da ne istomišljenike nazivate botovima i sendvičarima! Probajte da im objasnite gde greše i šta su vaše ideje. U suprotnom vređanjem, ponižavanjem i mržnjom samo radite u korist svoje štete.