Ovogodišnjoj pop senzaciji Keši dojadilo je da je javnost tretira samo kao „parti devojku“, te zahteva od muzičke industrije bolji, fer tretman. Pevačici hit singla „Tik Tok“ smeta to što je poznatija po svom privatnom životu nego po muzici i smatra da je to nepravda jer, kako napominje, njen uspeh je rezultat isključivo rada, a ne skandala.
– Mnogo me ljudi pita – pa, ko si ti, neka devojka za žurke? Ja im samo odgovorim da trenutno imam dosta sreće u životu. Da li ponekad izađem i pijem? O, da. Ali, da li bih imala pesmu broj jedan da nisam naporno radila. I taj naziv „parti devojka“… On govori o osobi koja je stalno u klubovima, menja muškarce. Ja nisam takva – požalila se Keša jednom britanskom dnevnom listu.
Keša se ne stidi svog pop stila, štaviše insistira na tome da „muzički snobovi“ konačno priznaju da krišom uživaju u mejnstrim pesmama.
– Moja muzika sigurno nije nešto čega treba da se stidim. Ljudi vole da se zabavljaju, ali moja najskrivenija, najdublja, najcrnja strana iz nekih pretencioznih razloga generalno mrzi pop muziku. Međuim, moja muzika je kul, jednostvno je ne možete mrzeti – napomenula je Keša.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.


