Željko Hubač za Danas: Sudbina Dijane Hrke nije zainteresovala novinare RTS-a, a trebalo im je nekoliko koraka, i zrno profesionalnosti i ljudskosti

Ostavite komentar


  1. E moj bujoševiću, milanoviću su šišali decu 2000.g., a ti ćeš biti oblepljen perjem na katranu. Gde ti je čast, koliko vredi obraz. Jedna MAJKA ti je na 200m od rts-a, a nikakvog izveštaja o huliganima i neljudima koji čuvaju hulju koga ne možemo da zovemo ni nepomenikom. SRAMOTA, JER MI NEMAMO DRŽAVU, NI INSTITUCIJE. Imamo OMLADINU koja nas budi iz duboke ANESTEZIJE VEĆ VIŠE OD 30 GODINA

  2. Valjda treba da nas i vas interesuje sudbina svih porodica koji su izgubili clanove svojih porodica.Gospodja Hrka je vama bitna sto je preuzela ulogu predvodnika blokadera ,ili ste joj nametnili ulogu glasnogovornika parola protiv drzave,predsednika ,patriotskih pesama.Sram vas bilo lesinari.Vi zloupotrebljavate ovu majku.Kada bude pogledala snimke na sta ste je navodili ,mislim da ce se stideti i sebe i vas.

  3. Šta se ti mešaš u sve.Nije suzainteresovani jer radi to iz političkih razloga nagovorili je blokaderi, tako se ne žali dete da praviš šou i izgovarao kojkakve bljuvotine a pitanje po njenom neartikulisano ponašanju šta je tu istina,idi ti pa štrajkuje zajedno pa je podrži pošto se ti petljaš u sve živo i ko si sti dok nije bilo ovog zla u koje su nas uvalili tvoji istomišljenici niko i nije čuo za tebe zna se šta radiš ali sad hoćeš da postaneš popularan.Samo da zna poginulo je još ljudi i dece tamo ti i tvoji istomišljenici ih ne spominjete.Tamo su poginule dve preslatke devojčice i njihov deka a vas baš briga za njihovu majku bezdušnci odvratni idi vodi Hrku kući pošto je počela da laže kako je neko topom gadja,a neobrazovana je pa nezna da je dan primirja, pa se ispaljuju plotuni u tu čas a ona čula pa misli da je ona nekom bitna pa nju gadjaju iz topa.Srbijo sšta si doživela i primila pod svoje skupe sve mrzitelje najgore vrste koji mrze sve što je srpsko i tvoj narod maltretiraju nevidjeno

  4. Žao mi je Hrke. Izgubila je sina, što je velika tragedija, ali ne treba da dozvoli da bude predmet manipulacije raznih ološa. Ako se ne otrgne iz njihovog „zagrljaja“ završiće brzo kod sina. To sigurno svako normalan ne želi, a ona ima oko sebe nenormalne blokadere i interesdžije.

  5. Radnici RTS-a,a i ljudi koji ovde komentarisu dokazuju da smo,nazalost,losi ljudi i da cemo izumreti od sopstvene poganštine.

  6. U Tursoj,8 meseci posle tragedije,osim 11 kojima je izrečena doživotna robija, još 18 optuženih dobilo je kazne zatvora u rasponu od 12 do 22 godine. Imam utisak da je bolje bilo ostati pod Osmanskim carstvom i dalje. Ili grešim?

  7. 11.11.2025.Kratke vesti na radiju RTS-Beograd 202,u 11 sati.Čitajući članak iz vašeg lista Danas,na pola uveta čujem izmeđuostalog vesti o štrajku glađu majke pog … pored Skupštine,č̣oveka ispred Skupštine,i oca i sina ispred Palate Banovine Vojvodine.Baš tim redosledom.Interesantna koincidencija.Zar ne?

  8. Stvarno počinjem da verujem da nikada ne možemo mi i oni zajedno . Posle ovakvih odvratnih poruka jednoj majci.

  9. Ljudi dozovite se pameti, vidim da samo bogati dižu narod na blokade,ali ovo je sad prekršili sve ,jadnu i žalosnu ženu ste istupili ispred sebe da vam donese neku slavu.
    Vidite li vi da ta žena nije dobro,malo plače malo igrao pjeva ko sumanuta, pa da li to radi jedna žalosna majka.
    Na pogrešno mjesto se obraća za pravdu,tamo pred palatu pravde treba da ide i tužiocima.
    Sve smo to ovdje prošli,godinu dana isto tako se blejalo po ulicama i na kraju onog jadnika oca ,izludili i natjerali u drugu državu a oni dobili ono što su htjeli.
    Žao mi je te žene a i vas blokaderi što ste tako glup narod.
    Nikad ne objavite komentare pa vjerovatno nećete ni ovaj ali sam rekla šta mislim o vama.

  10. Svi vi pametni?dali bi Tako mislili da je neko vas bio tamo i poginuo,dali bi za sendvici I dnevnicu bili uz batinase.molite boga da vam se nedesi

  11. Srbija ima mafiju na vlasti i to ne treba nikoga više da čudi.
    Mafijašima se zna gde je mesto !
    Živela ISTINA I PRAVDA !
    Živela Srbija !

  12. Sram vas bilo.
    Zao mi je svaki dinar
    koji prinudno otimate od
    nas. Kome li služite?
    Satanama i batinašima.Bruko..

Ostavite komentar


Kultura

Oboa Fest

Počinje 9. Oboa Fest 27. juna u Beogradskoj filharmoniji

Deveti Oboa Fest počinje u subotu 27. juna 2026. u 20 časova koncertom u sali Beogradske filharmonije na kojem će nastupiti Melanija Rakić i Ozana Knezović, dobitnice Nagrade „Ljubiša Petruševski“ za 2025. godinu. Klavirska pratnja biće poverena Marku Bogdanoviću i Jovani Stojanović Videnović, a gosti koncerta su Luna Popović, Kristina Rujević i Anđelina Rujević.

Naslovna strana

Naslovna strana za 26. jun 2026
Galerija

Pretplati se i postani deo Kluba čitalaca Danasa

Klub čitalaca Danasa je zajednica pretplatnika na dnevni list Danas kojima je, pored ekskluzivnog pristupa novinama u PDF formatu veče pre nego što se štampano izdanje nađe na trafikama, dostupna i celokupna arhiva lista onlajn. Članska kartica obezbeđuje i preko 50 popusta naših partnera, kao i pozivnice za naše događaje i akcije.