Društvo • 26.02.2013. 18:44
Traže pravo na lečenje i isplatu zaostalih plata
Zbog uskraćenog prava na lečenje i neisplaćenih zarada, Sindikat i radnici u kragujevačkom Centru za strna žita najavljuju za sutra (četvrtak) novi protest, kojim će nadležni ponovo, po ko zna koji put u poslednjih nekoliko godina, biti upozoreni na više no nezavidnu poslovno finansijsku situaciju u toj naučno-istraživačkoj ustanovi i težak materijalni socijalni položaj zaposlenih.


