Društvo • 06.02.2007. 00:00
Ban Ki-MUN: Siromašni najviše ugroženi
MUN: Najrobi - Generalni sekretar UN Ban Ki-Mun izjavio je juče u poruci ministrima za zaštitu životne sredine na otvaranju konferencije UN posvećene ekološkim rizicima izazvanim globalizacijom u Najrobiju, da će najsiromašniji, koji su najmanje odgovorni za globalno zagrevanje, najviše patiti zbog posledica klimatskih promena.


