Društvo • 02.02.2023. 14:19
Subotica: Zbog bezbednosti prolaznika izvađena dva stabla ispred Gradske kuće, sutra sade nova
Dva stabla drveta "koprivić" (Celtis) su danas zbog dotrajalosti izvađena s korenom ispred Gradske kuće u Subotici po rešenju Komunalne inspekcije, a na njihovo mesto biće posađena nova, izjavio je Borislav Jakemiv iz JKP "Čistoća i zelenilo".


