Bajern pobedio Lokomotivu 1Foto: FoNet/AP

Fudbaleri Bajerna su pobedili danas u gostima Lokomotivu iz Moskve 2:1, u drugom kolu Grupe A Lige šampiona.

Bajern je poveo golom Leona Gorecke u 14. minutu. Benžamen Pavar je odlično vratio loptu pred gol Lokomotive, a Gorecka je sa šest metara glavom poslao loptu u mrežu.

Lokomotiva je izjednačila pogodkom Antona Mirančuka u 70. minutu. Ze Luis je prošao po desnoj strani, ušao u šesnesterac i proigrao Mirančuka, koji je neometan sa sedam metara pogodio donji levi ugao Bajernovog gola.

Strelac drugog gola za Bajern bio je Džošua Kimih u 79. minutu. On je sa 20 metara uputio precizan šut u desni ugao, i tako doneo pobedu Bajernu u Moskvi.

Nakon dva kola Bajern ima šest bodova, dok je Lokomotiva osvojila jedan poen.

U drugom meču Grupe A, večeras će se sastati Atletiko Madrid i Salcburg.

U narednom kolu Bajern će gostovati Salcburgu, dok će Lokomotiva dočekati Atletiko Madrid.