Barselona u nadoknadi vremena do sva tri boda protiv Levantea 1Foto: Beta/AP/Alberto Saiz

Fudbaleri Barselone pobedili su večeras u gostima Levante sa 3:2, u 31. kolu španske La Lige.

Strelci za Barselonu bili su Pjer Emerik Obamejang u 59, Pedri u 63. i Luk De Jong u drugom minutu sudijske nadoknade vremena.

Golove za Levante postigli su Hose Luis Morales iz penala u 52. i Gonzalo Melero iz penala u 83. minutu.

Barselona je zabeležila 17. pobedu u prvenstvu nalazi se na drugom mestu sa 60 bodova, 12 manje i utakmicom manje od prvoplasiranog Real Madrida. Levante je na pretposlednjoj, 19. poziciji sa 22 poena.

U narednom kolu, Barselona će dočekati Kadiz, dok će Levante gostovati Granadi.