Bez pogodaka u duelu Engleske i Italije, remi Mađarske i Nemačke 1Foto: Beta/AP/Jon Super

Fudbaleri Engleske i Italije odigrali su večeras u Engleskoj nerešeno 0:0, u meču četvrtog kola Grupe 3 Divizije A Lige nacije.

U istoj grupi, Mađarska i Nemačka su u Budimpešti odigrali, takođe, nerešeno 1:1.

Povela je Mađarska golom Žolta Nadjija u šestom minutu, da bi izjednačenje Nemačkoj tri minuta kasnije doneo Jonas Hofman.

Italija je prva u grupi sa pet bodova, Mađarska druga sa četiri, Nemačka treća sa tri, a Engleska je na poslednjem, četvrtom mestu sa dva boda.

U narednom kolu, Engleska će gostovati Mađarskoj, dok će Nemačka dočekati Italiju.