Damir Čakar posle poraza u Novom Sadu: "Malo me je i sramota iskreno..." 1Damir Čakar, Foto: Starsport

Fudbaleri Vojvodine pobedili su u Novom Sadu ekipu Partizana rezultatom 3:0 (1:0) u utakmici 26. kola Superlige Srbije.

Nakon utakmice vidno utučen je bio trener crno-belih Damir Čakar koji je istakao da ga je sramota rezultata, te da ovo ne sme da se dešava Partizanu.

– Pa vidite, utakmicu je odlučio evrogol u prvom delu i mislim da je sve posle toga bio pad koncentracije. Malo me je i sramota iskreno da kažem, zato što smo mi Partizan i nisam navikao da gubimo utakmice na ovaj način. U svakom slučaju, čestitke Vojvodini na pobedi – istakao je Damir Čakar.

Suprotnog raspoloženja je bio trener Novosađana Miroslav Tanjga.

– Mi smo već jedan poklon dali Vojvodini u Kupu. Jeste da je utakmica bila teška, ali smo već tada počeli da izlazimo iz krize. Sa druge strane, možemo da kažemo da je ova pobeda poklon našim navijačima isto kao što smo mi bili deo njihovog slavlja za 80 godina, oni su deo našeg, sem što je naše ubedljivije. Lepota je kad igrači urade sve što smo radili na treninzima, a pobeda dođe kao plod napora“, rekao je Tanjga, a potom dodao:

– Znate kako to ide, ekipa u nekim trenucima zaspi, kao u prethodne dve utakmice, kada smo imali loš dan. Da smo protiv Novog Pazara igrali sa ovom energijom, pobedili bi sigurno. Ekipa se malo opusti, a sa ovim pobedama protiv velikih ekipa mi smo malo razmazili publiku. Duh derbija se pobedama vraća u Novi Sad i mislim da je ovo najava utakmica i dobrih igara koje dolaze. Želim svim mlađim i starijim damama srećam 8. mart, a navijače pozivam u većem broju.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.

Komentari