Luis i Edvard debitovali za Srbiju: „Orlići“ pobedili Crnu goru u prijateljskoj utakmici u Podgorici (VIDEO) 1Ibrović-Flečer proslavlja gol sa saigračima. Foto: Filip Filipovic/Starsport

Reprezentacija Srbije za igrače do 16 godina pobedila je Crnu Goru rezultatom 5:1 (2:1) u prijateljskoj utakmici u Podgorici, u kojoj su za „orliće“ debitovali i Luis Zečević-Džon i Edvard Ibrović-Flečer.

Ekipa trenera Bojana Nezirija sastala se sa vršnjacima iz Crne Gore u sklopu priprema za početak kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2025. godine, a za mlađe kadete Srbije prve nastupe upisali su fudbaler Arsenala Zečević-Džon i talentovani igrač Mančester junajteda Ibrović-Flečer.

Domaći su poveli preko Đukića u 16. minutu, ali je Srbija do poluvremena preokrenula pogotcima Damjanovića u 30. i 43. minutu.

U nastavku su gosti došli do ubedljive pobede zahvaljujući golovima Đokanovića (64), Matijaševića (77) i Ibrovića-Flečera u 81. minutu.

Kvalifikacije mlađih kadeta za Evropsko prvenstvo selekcija počinju u septembru.