Fudbal Super liga Srbije: Partizan slavio u Surdulici 1Foto: V. Ristić / Danas

Fudbaleri Partizana danas su u poslednjoj utakmici 28.kola Super lige Srbije u Surdulici pobedili domaći Radnik rezultatom 2:1 (1:1) pred oko 2.500 gledalaca.

Domaći su poveli golom Milovanovića u 27.minutu meča, iako su u tom perodu i jedna i druga ekipa imale po jednu šansu.
Izjednačio je na 1:1  u 34.minutu Terzić, koji je savladao golmana Radnika Ranđelovića koji u prethodnih 574 minuta nije primio gol.
Na početku drugog poluvremena najbolji strelac Partizana Rikardo Gomeš doveo je Partizan u vođstvo od 2:1.
U samom finišu utakmice Radnik je propustio kolosalnu ansu ua izjednjačenje preko Dimitrova i Milovanovića.
Ovo je prvi poraz Surduličana u sedam kola prolećne deonice u Super ligi Srbije.