Fudbaleri Torina pobedili Sampdoriju, novi poraz Juventusa u Seriji A 1Foto: EPA-EFE/ALESSANDRO DI MARCO

Fudbaleri Torina pobedili su večeras na svom terenu Sampdoriju sa 3:0, u utakmici 11. kola Serije A.

Torino je poveo golom Denisa Prata u 17. minutu, a prednost je udvostručio Vilfred Singo u 52. minutu.

U prvom minutu nadoknade gol je postigao igrač Torina Simone Verdi, ali je pogodak poništen zbog ofsajda, posle upotrebe VAR tehnologije.

Konačan rezultat postavio je Andrea Beloti u trećem minutu nadoknade vremena.

Sampdorija je od 67. minuta igrala sa desetoricom, nakon što je Adrijen Silva dobio crveni karton.

Torino sada ima četiri pobede i 14 bodova na 11. mestu na tabeli.

Sampdorija je pretrpela drugi uzastopni poraz, ukupno šesti i zauzima 15. mesto na tabeli sa devet bodova.

Ranije danas Atalanta i Lacio odigrali su nerešeno 2:2, a Verona je pobedila Juventus sa 2:1

Fudbaleri Verone pobedili su večeras na svom terenu Juventus sa 2:1, u utakmici 11. kola Serije A i naneli mu drugi uzastopni poraz u ligi.

Dvostruki strelac bio je Đovani Simeone, koji je golove postigao u 11. i 14. minutu. Jedini pogodak za Juventus postigao je Veston Mekeni u 80. minutu.

Juventus je u poslednje tri utakmice bez pobede, a u poslednja dva meča ima dva poraza i deveti je na tabeli sa 15 bodova. Verona ga je prekočila i sada je osma sa takođe 15 bodova.