Futsal: Vranjaci slavili u divovskoj borbi 1Foto: Vojkan Ristić/Danas

U 16. kolu Prve lige Srbije u Futsalu KMF Vranje večeras je pred oko 1.500 bučnih navijača u Vranju pobedio tim Loznice rezultatom 6:2 (3:1) i približio se prvom mestu.

Domaći su slavili golovima Jovanovića u trećem i 19. minutu, Trajkovića u osmom i 28.minutu i Milosavljevića u 39. i 40. minutu, dok su strelci za goste bili Matijević u 12. i Kostić u 23.minutu.

U Vranju je večeras viđena divovska borba u kojoj su domaći bili bolji u prvom, a gosti u drugom poluvremenu, krenuli na sve ili ništa, nakon čega su domaći u drugoj deonici uspeli da obezbede zasluženu pobedu kada je trener gostiju Despotović odlučio da igra bez golmana što su domaći iskoristili za ubedljiv trijumf.

Navijači su domaću ekipu ispratili skandiranjem: „Hoćemo titulu“.

Posle 16. kola u Prvoj Futsal ligi Loznica ima 35, a ekipa KMF Vranje 34 boda.