Kecmanović zaustavljen u prvom kolu Mastersa u Montrealu 1Foto: EPA EFE/ ERIK S.LESSER

Srpski teniser Miomir Kecmanović nije uspeo da se plasira u drugu kolo Mastersa u Montrealu.

On je doživeo poraz na startu turnira od Holanđanina Botika van de Zandšulpa od 2:0 u setovima (1:6, 5:7).

Kecmanović je u oba seta dozvolio serije protivnika od po pet uzastopnih osvojenih gemova i to ga je koštalo uspeha.

U prvom setu serija Holanđanina je usledila nakon rezultata 1:1 u gemovima, a u drugom nakon vođstva Kecmanovića od 5:2 u gemovima.

Botik van de Zandšulp u narednom kolu igra sa Britancem Kameronom Norijem koji je bio bolji od Brendana Nakašime, 6:4, 6:4.