Nova bleda partija šampiona, Zvezdi samo bod protiv TSC 1Foto: Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©)

Fudbaleri Crvene zvezde osvojili su samo bod na svom stadionu protiv TSC (1:1) u derbi utakmici 10. kola Superlige Srbije.

Uprkos ovom remiju crveno-beli su zadržali prvo mesto na tabeli, ali su prikazali još jednu bledu partiju nakon što je ekipu preuzeo novi trener Miloš Milojević.
Gosti su poveli pogotkom Saše Jovanovića u 42. minutu, a domaći su izjednačili autogolom Veljka Ilića u drugom minutu nadoknade prvog poluvremena.
U nastavku meča crveno-beli su imali terensku inicijativu, a najbolju priliku za gol imao je Bukari u 62. minutu, ali je lopta posle njegovog udarca okrznula stativu.