Partizan pobedio Voždovac sa 3:0 1Foto: Fonet-Aleksandar Koković

Partizan je sa odneo sva tri boda pobedom 3:0 protiv Voždovca. Leonardo je postigao prvi gol za crnobele u 23. minutu susreta nakon centaršuta iz slobodnog udarca, da bi za 2:0 precizan bio Ostojić.

Ponovo je za Voždovac koban bio prekid. Korner je izveo Stevanović a Ostojić je postigao svoj prvi gol za Partizan. Treći gol za Nikolićevu ekipu postigao je Everton u 73. minutu na asistenciju Mihajlovića.

Voždovac je celo drugo poluvreme igrao sa igračem manje nakon što je u završnici prvog poluvremena direktan crveni karton dobio Mihajlov. Milorad Mažić nije se dvoumio nakon što je nakadašnji igrač Partizana sa leđa startovao na Leonarda.

Zbog bezbednosti je broj navijača sa 6.000 sveden na svega 2.000 navijača, a Nikolićev tim se na posenab način pripremao za ovaj duel – dva poslednja dana trenirali su na veštačkoj travi kako bi se što bolje prilagodili uslovima koji ih čekaju na gostovanju Zmajevima.