Plivači "Posejdona" iz Paraćina osvojili 16 medalja 1Foto: Facebook

Plivači paraćinskog kluba „Posejdon“ osvojili su 16 medalja na Međunarodnom miting kupu u Nišu.

U konkurenciji je bilo 234 plivača iz 19 različitih klubova, a juniori iz Paraćina ostvarili su vrlo zavidne rezultate u više kategorija.

„Ponosni smo na naše takmičare. Dunja Tasić osvojila je čak četiri medalje. Trijumfovala je kraul stilom na 400 metara, dok je na 200, 100 i 50 metara osvojila srebrne medalje“, saopštili su iz kluba.

Osim nje, istakli su se Dušan Spasojević sa srebrom i bronzom, Danijel Ivković kao pobednik u kategoriji 100 metara delfin stilom i kao osvajač još dve srebrne medalje.

Una Mutavdžić ima zlato i bronzu, a Đorđe Borojević prva mesta u dve kategorije i treće bronzanu medalju u još jednoj.

Više vesti iz ovog grada čitajte na posebnom linku.