Radnik pobedio Spartak, sudijama trebalo 13 minuta da uz pomoć VAR-a priznaju drugi gol Surduličana 1Foto: Srdjan Stevanovic/Starsport

Fudbaleri Radnika pobedili su u Nišu ekipu Spartaka iz Subotice sa 2:0, u poslednjoj utakmici drugog kola Superlige Srbije.

Surdulički klub poveo je u četvrtom minutu preko Vuka Mitoševića, a u 58. minutu drugi gol za Radnik postigao je Vukašin Bogdanović.

Nakon što je Bogdanović pogodio mrežu sudije u VAR sobi i glavni arbitar 13 minuta su proveravali snimak kako bi utvrdili da li je igrač Radnika eventualno bio u ofsajdu.

Bogdanoviću je na kraju gol priznat, a utakmica je u nastavku produžena za 14 minuta.

Meč je odigran na niškom „Čairu“, zbog problema sa terenom na stadionu u Surdulici.

Radnik na sedmom mestu Superlige Srbije ima četiri boda, dok je Spartak deveti sa tri boda.

U narednom kolu Radnik gostuje Voždovcu, a Spartak dočekuje Železničar iz Pančeva.