Radonjić: Solidna partija 1Foto: Starsport

Crvena zvezda je, negde i očekivano, poražena u Madridu od Reala (79:67) i posle 11. kola Evrolige na skoru je 4-7. Uprkos drugom vezanom izgubljenom meču, trener Dejan Radonjić bio je zadovoljan prikazanim, s obzirom na ogromne kadrovske probleme.

Nije Crvena zvezda imala na raspolaganju Nikolu Kalinića i Nejta Voltersa, još od ranije ni Luku Mitrovića pa poraz ne boli mnogo, iako je Zvezda odigrala značajno bolje nego u Vitoriji pre dva dana.

„Čestitam Realu na pobedi, igrali smo dobro u prvom poluvremenu, ali oni bolje u nastavku. Nismo imali dovoljno energije da nastavimo sa istom odbranom kao u uvodnih 20 minuta. Napravili su razliku i kontrolisali utakmicu do kraja. Uprkos svim problemima odigrali smo solidno“, poručio je Dejan Radonjić posle utakmice u Madridu.

Crvenu zvezdu po povratku u Beograd čeka gostovanje Studentskom centru u Podgorici. Utakmica se igra u ponedeljak od 18 časova.