Superliga Srbije: Inđija ubedljiva protiv Vranjanaca u prvom kolu baraža 1Foto: V. Ristić (Arhiva)

U prvoj utakmici baraža za popunu Superlige Srbije Inđija je na svom terenu pobedila vranjski Dinamo rezultatom 3:0 (3:0).

Pobedu domaćoj ekipi obezbedili su golovima Rogač u četvrtom minutu iz ponovljenog šuta sa bele tačke, Dimitrov u 22. i Dimitrijević u 32.  minutu.
Domaći tim je bio bolji tokom većeg dela susreta, a najozbiljniju šansu za Dinamo imao je Pavišić kada je na centaršut loptu poslao na stativu sa razdaljine od pet-šest metara.
Sudija Aleksandar Vasić isključio je zbog prigovora trenera Dinama Dragana Antića, a u drugom poluvremenu pokazao je i parni žuti karton igraču „žutih“ Macausksu, zbog čega on neće moći da igra u revanšu u Vranju.
Revanš utakmica posle koje će se znati koji tim će biti u superligaškom društvu igra se u nedelju od 17 sati na stadionu Jumko u Vranju.