Trener TSC zadovoljan partijom svog tima u duelu sa Zvezdom: Igramo fantastičan fudbal 1

Trener TSC Žarko Lazetić rekao je posle utakmice u kojoj je njegov tim osvojio bod (1:1) protiv Crvene zvezde u Beogradu da je prezadovoljan igrom i zalaganjem svojih igrača.

Zvezda je povela u 84. minutu preko Kataija, a bod gostima doneo je Đakovac u 91, minutu.

– Sigurno je dobro kad se ovde uzme bod, uvek je teško ovde, posebno na ovakav način, u zadnjem minutu. Mislim da smo odigrali dobru defanzivnu utakmicu. Nismo bili sveži i nismo bili dobri u pasu iako je bilo prostora, posebno u prvom poluvremenu. U drugom su nas još više stisli, ali rezultat je, evo, sad je super rekao je trener TSC a zatim dodao.

Želim da čestitam mojim igračima na svemu. Sad će opet da kažu, opet nismo pobedili pa će ispasti da smo i dalje u krizi ali moji igrači igraju fantastičan fudbal i izgledaju iz utakmice u utakmice dobro. Ja im skidam kapu. Što se mene tiče, nije samo pobeda ili poraz nego mnogo više to kako delujemo na terenu, koliko zajedništva ima. Mislim da smo Zvezdu sveli na vrlo malo pravih šansi.