Tri gola i dve asistencije Kristijana Ronalda u dresu Al Nasra za jedno poluvreme (VIDEO) 1Foto: EPA-EFE/ALI HAIDER

Neverovatno poluvreme mogli smo da vidimo na utakmici 26. kola saudijske Pro lige u kojoj je Al Nasr gostovao Abhi.

Žuto-plavi iz Rijada su posle prvog poluvremena imali neverovatnu prednost od čak 5:0, a u svakom od golova učestvovao je legendarni Kristijano Ronaldo!

Postigao je 39-godišnji Portugalac čak tri gola (11, 21. i 42. minut), a kod preostala dva bio je asistent. U pitanju je druga utakmica zaredom na kojoj Kristijano Ronaldo postuže het-trik.

Prva dva gola postigao je iz slobodnih udaraca, što, blago rečeno, nije bio Ronaldov zaštitni znak prethodnih godina. Treći gol došao je posle odličnog ubacivanja i prelepog lob-udarca.

Što se Ronaldovih dodavanja za gol tiče, u 33. minutu proigrao je Sadija Manea, a Senegalac je bio strelac. U 44. minutu slavni napadač asistirao je Al Sulajhimu.

Ronaldo je trenutno prvi na listi strelaca Pro lige sa 29 golova, čak sedam ispred prvog pratioca po ovom parametru – Aleksandra Mitrovića. CR7 ima i 11 asistencija.

Mane je postigao svoj 10. prvenstveni gol u sezoni.