TSC pobedio Kragujevčane, remi Voždovca i Radnika 1Duel sa meča Voždovac - Radnik. Foto: Starsport

Fudbaleri TSC pobedili su Radnički 1923, dok su Voždovac i Radnik odigrali 1:1 u večerašnjim mečevima 3. kola Superlige Srbije.

TSC je na svom terenu došao do tri boda pogotkom Saše Jovanovića u 86. minutu.

Klub iz Bačke Topole je u dosadšnjem toku šampionata zabeležio dve pobede i jedan remi, dok je Radnički 1923 upisao sva tri poraza.

U narednom kolu, TSC će gostovati Javoru, dok će Radnički 1923 dočekati Partizan.

Na meču u kojem je Voždovac bio domaćin poveo je Radnik golom Borka Duronjića u četvrtom minutu, da bi Voždovac do izjednačenja stigao autogolom Matije Stojanovića u 76. minutu.

Voždovac je od 80. minuta igrao sa igračem manje, pošto je direktan crveni karton dobio Filip Damjanović.

Radnik je do sada ostvario jednu pobedu i dva remija, a Voždovac sva tri remija.

U narednom kolu, Voždovac će gostovati Železničaru, dok će Radnik dočekati Novi Pazar.