TSC remizirao sa Olimpijakosom u Ligi Evrope, Pantović doneo bod domaćima golom u 90. minutu 1Foto: EPA-EFE/ANDREJ CUKIC

Fudbaleri TSC odigrali su sa Olimpijakosom nerešeno 2:2 u utakmici 2. kola Lige Evrope.

Golove za domaće postigli su Đakovac u 63. i Pantović u 90. minutu, dok su strelci za tim iz Pireja bili Masuras u 16. i Podense u 57. minutu.

TSC je od 72. minuta imao igrača više, jer je Ntoi dobio crveni karton zato što je kao poslednji igrač odbrane faulirao Jovanovića.

U drugoj utakmici Grupe A fudbaleri Vest Hema su u gostima pobedili Frajburg rezultatom 2:1 (1:0).

U narednom kolu Lige Evrope, 26. oktobra TSC na svom stadionu dočekuje Frajburg, dok Olimpijakos igra sa Vest Hemom u Pireju.