Ubedljiv poraz omladinaca Crvene zvezde od Totenhema 1Foto: Pixabay/StockSnap

Omladinska selekcija Fudbalskog kluba Crvena zvezda izgubila je danas u Londonu od Totenhema sa 2:9 u trećem kolu Grupe B Lige šampiona mladih.

Ekipa Slavoljuba Đorđevića pretpela je tako najubeldjiviji poraz u ovom takmičenju.

Totenhem je posle prvih 45 minuta vodio sa 3:1, golovima Džnejla Beneta u trećem i Troja Perota u 30. i 32. minutu, dok je strelac jedinog pogotka za crveno-bele bio Borisav Burmaz u 43.

U drugom delu golove za Totenhem postigli su Maks Robson u 49, Perot u 75. iz jedanaesterca i 86, Kjon Ititi u 82, Harvi Vajt u 92. i Paris Magoma u 93.

Jedini gol za Zvezdu z drugom poluvremenu bio je delo Miloša Pantovića u 50. minutu.

Totenhem je prvi n tabeli Grupe B sa četiri boda, koliko imaju Crvena zvezda i Bajern Minhen čiji je meč pri vodjstvu Bavaraca od 4:0 prekinut.