Vojvodina posle penala u polufinalu Kupa 1Foto: BETA/DRAGAN GOJIC/MO)

Fudbaleri Vojvodine plasirali su se večeras u polufinale Kupa Srbije, pošto su posle boljeg izvođenja penala pobedili Mladost na svom terenu sa 5:4.

Nakon regularnih 90 minuta igre nije bilo golova, iako je ekipa Nenada Lalatovića bila bolji tim, naročito u drugom poluvremenu.

Vojvodina je u penal seriji imala prednost od druge serije kada Predrag Pavlović šutirao pored gola.

Sigurni izvođači za Vojvodinu bili su Nemanja Čović, Miljan Vukadinović, Miodrag Gemović, Aranđel Stojković i Nikola Drinčić.

Za Mladost su pogađali Milan Bojović, Miloš Šatara, Lazar Jovanović i Vladimir Radivojević.

U polufinale su se ranije plasirali Crvena zvezda, Partizan i Čukarički.