Zaječar: Fudbaleri Timoka savladali Grafičar 1Foto: M. S./Danas

Fudbaleri Timoka su danas u Zaječaru savladali ekipu Grafičara, i uknjižili prvu pobedu na domaćem terenu, posle više od pola godine.

U okviru 29. kola Prve lige Srbije, po kišovitom vremenu, fudbaleri Timoka iz Zaječara su kao domaćini savladali Grafičar rezultatom 1:0.

Zaječarci su od samog početka krenuli ofanzivno, imali šanse, ali zbog jake kiše meč je prekinut u 18. minutu. Pauza je trajala osam munuta.

Timok se više od pola godine mučio na svom terenu, gubio bodove, igrao nerešeno, ali konačno je danas slavio zgoditkom Ivana Božovića u nadoknadi vremena u prvom delu utakmice.

Drugo poluvreme gosti su krenuli ofanzivnije, i šanse su se ređale na obe strane, ali je meč završen rezultatom 1:0.

U narednom 30. kolu, Zaječarci putuju za Bačku Palanku gde će meč odigrati sa OFK Bačkom.

Više vesti iz ovog grada čitajte na posebnom linku.