Zvezda pojačana ide u Niš po trofej 1Milna Tomić, Foto: Starsport

Košarkaši Crvene zvezde u ponedeljak su počeli pripreme za završni turnir prvenstva Srbije koji će od petka do nedelje da bude održan u niškoj dvorani „Čair“.

Cveno-beli su ostali bez trenera Saše Obradovića, a tim će u borbi za titulu šampiona Srbije predvoditi sa klupe Milan Tomić.

Dobra vest za navijače crveno-belih je što se trenažnom procesu vratio Stefan Miljenović, koji je zbog povrede mesec dana bio van tima.

Tomić će na Fajnal-foru od stranaca na raspolaganju imati Džordana Nvoru, Džereda Batlera, Tajsona Kartera i Semija Odželeja, dok Ebuka Izundu nastupa kao domači igrač.

Zvezda će u petak u 20 časova u polufinalu igrati protiv Spartaka, dok pre toga od 16 igraju FMP i Partizan.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.

Komentari