Delegacija iz entiteta RS na prijemu kod Putina: "Svakom prišao i nazdravio" (VIDEO) 1Foto: EPA

Predsednici Republike Srpske Siniša Karan, Narodne skupštine Nenad Stevandić i SNSD-a Milorad Dodik prisustvovali su prijemu kod predsednika Ruske Federacije Vladimira Putina koji je upriličio za strane zvaničnike, prenosi RTRS.

Putin je zahvalio zvanicama što su iskazali prijateljski odnos i prisustvovali vojnoj paradi održanoj povodom Dana pobede nad fašizmom.


On je, piše RTRS, svakom predstavniku strane delegacije prišao i nazdravio.

Prethodno je, podsetimo, održana najkraća parada za Dan pobede u istoriji moderne Rusije bez vojnih vozila. Čak ni ministrima u vladi nije bilo omogućeno prisusutvu sem ljudi iz sektora bezbednosti usled straha od ukrajinskih dronova.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.

Komentari