Milorad DodikFoto: EPA / NIDAL SALJIC

„Bakire, zovu me ljudi i kažu da si ostario i posenilio. Da svašta trabunjaš“, napisao je lider SNSD Milorad Dodik na Iksu.

„Nejak si ti za mene. Nemaš ni ti dovoljno kila. I nikada se nećeš ugojiti“, kaže Dodik.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.

Komentari