Foto: EPA / NIDAL SALJIC„Bakire, zovu me ljudi i kažu da si ostario i posenilio. Da svašta trabunjaš“, napisao je lider SNSD Milorad Dodik na Iksu.
„Nejak si ti za mene. Nemaš ni ti dovoljno kila. I nikada se nećeš ugojiti“, kaže Dodik.
Бакире, зову ме људи и кажу да си остарио и посенилио. Да свашта трабуњаш.
Нејак си ти за мене.
Немаш ни ти довољно кила.
И никада се нећеш угојити.— Милорад Додик (@MiloradDodik) June 23, 2026
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.


