Kristijan Šmit podneo ostavku

Ostavite komentar


  1. Коме је поднео оставку,кад га нико није изабрао?

  2. Треба подњети тужбу против дебила јер је незаконито постављен и колико је пара узео примајући плату од БиХ и само је један народ нападао

  3. Није Шмит високи представник „кога РС не признаје … „! Он заиста није био ни високи нити представник било чега јер стварно није изабран на ту дужност!

  4. Ovaj nemac se napunio kao brod pun novca a pitanje je koji posao je obavljao i sta je u Bosni bolje od onoga pre no sto je dosao zapad neda mira ljudima na ovim prostorima neka ide otkuda je dosao i netreba nam vise nikakvih predstavnika!!!!

  5. Razgoropadili se ljubitelji Mileta Ronhila, a nisu primetili da ih je on preprodao, tj. državnu
    imovinu, sadašnjoj MAGA administraciji.

Ostavite komentar


Region

Naslovna strana

Naslovna strana za 25. jun 2026
Galerija

Pretplati se i postani deo Kluba čitalaca Danasa

Klub čitalaca Danasa je zajednica pretplatnika na dnevni list Danas kojima je, pored ekskluzivnog pristupa novinama u PDF formatu veče pre nego što se štampano izdanje nađe na trafikama, dostupna i celokupna arhiva lista onlajn. Članska kartica obezbeđuje i preko 50 popusta naših partnera, kao i pozivnice za naše događaje i akcije.