Tragedija na Cetinju: Željko Komšić uputio izraze saučešća Milatoviću 1Foto: nap.ba/Željko Komšić

Član Predsedništva BiH Željko Komšić u telefonskom pozivu predsedniku Crne Gore Jakovu Milatoviću izrazio je najdublje saučešće povodom tragičnog masakra na Cetinju, stoji u saopštenju.

Član PBiH Komšić je u razgovoru naglasio kako svoju, tako i solidarnost i podršku građana Bosne i Hercegovine građanima Crne Gore u ovim teškim trenucima.

Kazao je da je duboko pogođen ovom vešću pogotovo jer su među nastradalim i deca.

Porodicama nastradalih uputio je najiskrenije izraze saučešće, a povređenim građanima uspešan oporavak uz nadu da će preduzete aktivnosti što pre dovesti situaciju pod kontrolu i procesuiranje počinioca.

Podsetimo, sedam osoba, među kojima i dvoje dece, stradalo je u zločinu danas poslepodne na Cetinju.

Policija traga za Cetinjaninom A. M.

U Klinički centar primljene su četiri osobe za koje se veruje da je ranio osumnjičeni.

Martinović je zločin počeo u kafani „Velestovo“, nadomak Sportskog centra.

On je nakon zločina u toj kafani, nastavio krvavi pir.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.

Komentari